Кошик
"Агрозахистнык"-Средства защиты растений
+380936024166
+380
93
602-41-66
+380
66
599-93-85
+380
67
684-38-54

Інсектициди

Інсектициди — надійний захист врожаю від комах і гризунів!

Широкий спектр ефективних засобів, вигідні умови покупки!

Сучасні інсектициди проти колорадського жука, а також інших шкідливих комах. Істотне збільшення врожаю. Ефективний спосіб відлякування пацюків та інших гризунів. Низькі ціни. Кваліфікована консультація та допомога в підборі продукції. Оперативна доставка замовлень в будь-який регіон України.

Перейти в каталог

Рекомендації фахівців

Розчин на основі препаратів «Stopжук» та гумату калію ідеально захищає картоплю, томати, кабачки, огірки, буряк, капусту, плодові та інші культури від шкідливих комах. Гумат калію є ефективним стимулятором росту. «Stopжук» і гумат калію, 3 мл+10 мл Розчин на основі препаратів «Stopжук» та гумату калію ідеально захищає картоплю, томати, кабачки, огірки, буряк, капусту, плодові та інші культури від шкідливих комах. Гумат калію є ефективним стимулятором росту. Ефективний засіб захисту рослин проти сисних і гризучих шкідників, відмінно бореться з колорадським жуком, яблуневою плодожеркою, лисоверткой і т. п. Дії стає помітним уже після 1 години після обробки. «Каліпсо», 2 мл Ефективний засіб захисту рослин проти сисних і гризучих шкідників, відмінно бореться з колорадським жуком, яблуневою плодожеркою, лисоверткой і т. п. Дії стає помітним уже після 1 години після обробки. Аналог популярних засобів «Капкан», «Смерч», «Лускунчик», «Багіра». Препарат знищує сірих і чорних пацюків, а також будинкових мишей в різних приміщеннях житлового, нежитлового та промислового призначення. «Смерть щурам №1», 200 г Аналог популярних засобів «Капкан», «Смерч», «Лускунчик», «Багіра». Препарат знищує сірих і чорних пацюків, а також будинкових мишей в різних приміщеннях житлового, нежитлового та промислового призначення. Універсальний захисний засіб для різних культурних рослин «Антиколорад Макс» відмінно працює спільно з прилипачем для підвищення ефективності «Тандем». Це надійний захист вашого врожаю від шкідливих комах. «Антиколорад Макс» + «Тандем» Універсальний захисний засіб для різних культурних рослин «Антиколорад Макс» відмінно працює спільно з прилипачем для підвищення ефективності «Тандем». Це надійний захист вашого врожаю від шкідливих комах.

Наші інсектициди для здорового і багатого врожаю!

Якість — сертифікований товар від провідних виробників.

Ефективність — захист від комах і гризунів гарантується.

Оперативність — максимальне дію вже через короткий час.

Безпека — без шкоди для рослин, людей і навколишнього середовища.

Родючість — істотне зростання врожайності і здоров'я культур.

Вигода — мінімальні витрати і значне збільшення прибутку.

Всі інсектициди

«Агрозахистнык» — експерт в питаннях захисту рослин!

Великий вибір гербіцидів, фунгіцидів, протруйників та ін.
Ціни — завжди дешевше, ніж у конкурентів за рахунок оптових продажів.
Грамотна консультація фахівця по всіх аграрних питань.
Робота в режимі 7 днів на тиждень і швидка відправка замовлень.

Співпрацювати

Правила покупки

1

Входить заявка від клієнта.

2

Зворотний зв'язок і оформлення замовлення.

3

Оплата готівкою або наложка.

4

Доставка товару ТК або самовивіз.

Ми допоможемо зробити агробізнес успішним!

Ефективні інсектициди для високих результатів!

Виберіть необхідні кошти з каталогу нижче самостійно або зверніться за допомогою до наших експертів. Телефонуйте прямо зараз! Ви будете задоволені не тільки якістю продукції, але і нашим сервісом!


1 2 ... 4